Фото з відкритих джерел
16 Січня, 2023, 15:46

Щонайменше 400 українських дітей вже опинилися у російських родинах, мета – геноцид проти української нації — Регіональний центр прав людини

росія вчиняє геноцид проти української нації, депортуючи українських дітей та інтегруючи їх до російського соціуму. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила юристка Регіонального центру прав людини Катерина Рашевська.

«Мета тут може бути одна — це геноцид проти української нації, який вчиняється шляхом насильницької передачі українських дітей у російську національну групу. Щонайменше 400 українських дітей вже опинилися у російських родинах. І коли рф намагається це змалювати як тимчасову опіку, я можу навести слова їхніх регіональних уповноважених, які говорять, що після того, як діти отримують російське громадянство, тимчасова опіка буде усиновленням або ж опікою постійною. Розглядаючи більш широко: всі діти стають жертвами викорінення української національної ідентичності та перетворення на ворогів власної нації. А саме це лежить в ідеї п’ятого елементу злочину геноциду. Коли фактично дітей не знищують, не вбивають, не палять у концтаборах, але при цьому діти для української нації зникають», — пояснила Рашевська.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini