Фото Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС»
3 Квітня, 2022, 12:55

10 тисяч одиниць російської техніки пройшли через місто Чорнобиль – Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження

Чорнобиль був транзитною точкою для окупантів. Крізь це місто пройшло десять тисяч одиниць російської техніки. Про таке заявив Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Євген Крамаренко під час брифінгу у Медіацентрі «Україна».

«Ті працівники, які весь цей час перебували у Зоні відчуження, вони порахували техніку, яка відходила і вони повідомили про цифру, що за п’ять днів до того, як вони покинули Зону відчуження, через місто Чорнобиль пройшло десять тисяч одиниць техніки. Це різне, це танки, колісна техніка, заправщики, дуже багато інженерної техніки», – зазначив Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Крамаренко також розповів, що головний штаб окупантів був розташований на території атомної електростанції. Там було близько 50 одиниць техніки і близько тисячі російських солдат. Крім цього, у місті Чорнобиль у них також був штаб. Там було до 500 осіб. А ось скільки російських військових перебували у місцевих лісах та окопах, точної інформації немає.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm