Учасники брифінгу, Медіацентр Україна
19 Вересня, 2022, 12:22

Щоби зшивати українців та руйнувати пропаганду росії: у Львівській  області запустили проєкт «Мандруй Львівщиною. Історія другої домівки»

У Львівській області запустили проєкт «Мандруй Львівщиною. Історія другої домівки», який скерований на соціалізацію та емоційне розвантаження вимушених переселенців. Окрім цього, внутрішньо переміщені особи мають змогу глибше пізнати звичаї та історію Львівської області.  Під час брифінгу у Медіацентрі Україна організатори розповіли, що проєкт уже охопив більше сотні переселенців. Надалі кількість мандрівників зростатиме.

«Акція розпочалася 9 вересня. У нас є  шість екскурсій: два виїзди в Карпатський регіон і чотири — Львовом. Загалом, це є охоплення більше 120 переселенців. Географія їхня від Києва до Дніпра, Луганської області, Запорізької області. Ідея — зшивати Україну і більше розповідати, чим ми тут живемо, які у нас традиції, яка культура. І фактично вона іде, як ідея, щоби пропагандистська історія росії все таки була нівельована. Люди побачать на власні очі, чим живе захід країни, які в нас цінності, яка культура», — пояснила начальниця управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

Проєкт «Мандруй Львівщиною. Історія другої домівки»  спільно реалізовують Мальтійська служба допомоги та Львівська обласна військова адміністрація.

«До 24 лютого статистика свідчила, що 70% громадян України не виїжджали за межі своєї області і так сталося, що зараз таких вимушених мандрівників стало багато. І ми маємо можливість їм показати історію нашого краю, краще зрозуміти, чому ми є такими якими є», — додав керівник програм Мальтійської служби допомоги в Україні Олексій Побурко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini