Іван Крулько, народний депутат України, Перший заступник голови Комітету з питань бюджету, Медіацентр Україна
16 Вересня, 2022, 13:07

Щоб збільшити доходи до бюджету, необхідно припинити тиск на бізнес — народний депутат Іван Крулько

Щоби збільшити дохідну частину для державного бюджету необхідно припинити тиск на бізнес. Таку думку під час брифінгу у Медіацентрі Україна висловив народний депутат України, Перший заступник голови Комітету з питань бюджету Іван Крулько.

«Таке враження інколи, що війна вже закінчилась, коли деякі правоохоронні і контролюючі органи знову починають тиск на бізнес, абсолютно необгрунтований, який не має нічого спільно з підтримкою підприємництва,  навпаки стимулює бізнес закриватися і просто виїжджати з України. Такі факти є», — розповів Крулько.

Для того, щоб економіка працювала,  уряд повинен заохочувати український бізнес. Ще один шлях для підтримки бюджету — наполеглива робота з міжнародними інституціями. 


«Другий варіант як збільшити доходи — це продовжувати наполегливо працювати з міжнародними інституціями,  з великими міжнародними банками з державами нашими партнерами, які би не у вигляді кредитів, а у вигляді якраз грантової допомоги мали би Україні допомагати ще більше. Тому що Україна воює не тільки  за себе і за свою країну, ми по суті через таку оборону відчайдушну, як ми бачимо в нашій країні,  ми захищаємо Європу від великої війни і світ від нової світової війни», — зазначив Іван Крулько.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini