Вадим Денисенко, виконавчий директор Українського інституту майбутнього, Медіацентр Україна-Укрінформ
Вадим Денисенко, виконавчий директор Українського інституту майбутнього, Медіацентр Україна-Укрінформ
26 Вересня, 2022, 15:44

Щоб система у росії почала давати збій, необхідно щоб протести проходили у декількох регіонах, поки протестує лише Дагестан  – Український інститут майбутнього

«Протестні настрої у росії локалізовані лише в Дагестані і лише у межах однієї нації – кумиків. Для такої країни, як росія, щоб система почала давати збій, необхідно, щоб протести почалися в 5 і більше регіонах. Тоді, за певних обставин, може піти збій», – розповів він.

Можливо протести будуть і у сусідньому регіоні –  у столиці Нальчику. Але говорити про те, що Кавказ починає «палати» поки зарано, тим більше на фоні заяв Кадирова проти дій у Дагестані. 

Що стосується всієї території держави-агресора, то зараз лише можна говорити про окремі опосередковані події, але навіть у Петербурзі немає складної ситуації для влади, а у Москві взагалі протестні настрої відсутні. Історично склалось, що всі революції в росії починаються у столиці, але якщо план для москви по мобілізації лише 16 тисяч, то це пройде непомітно для такого великого міста. 

«Процеси у росії – мобілізація, «референдуми» прискорились після саміту ШОС. Це дає підстави вважати, що відбулися зміни у елітах країни. На цей момент путін перестав бути тим лідером, який одноосібно приймав всі рішення в росії. Зараз ми маємо справу з «колективним путіним», – пояснив експерт. 

За його словами, до команди прийняття рішення у кремлі точно належить Патрушев та брати Ковальчуки.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini