Фото ДПСУ
12 Травня, 2022, 13:16

Щоб пришвидшити ввіз гумдопомоги до України, автівки для фізосіб ввозитимуть лише через три пункти пропуску — в.о. начальника Львівської митниці

Уряд ухвалив розпорядження, яке врегульовує ввіз легковиків до України для користування фізособами. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив Данііл Меньшиков, в.о. начальника Львівської митниці. 

Швидкість проходження кордону гуманітарними вантажами суттєво знизилась через підвищений ажіотаж на ввезення легкових автомобілів. Тож, тепер легковики з Європи за спрощеною процедурою можна оформити лише на трьох пунктах пропуску.

Зокрема, на пункті «Грушів-Бидомєж» на Львівщині, «Устилуг» у Волинській області та «Малий Березний» на Закарпатті. 

Натомість, через решту пунктів пропуску на західному кордоні України провозитимуть різні вантажі, в тому числі гуманітарну допомогу. 

«Наші польські колеги також сприяють швидкому проходженню гуманітарної допомоги до України. Для цього створили спеціальний сайт pomagamukrainie.gov.pl. Там можна заповнити анкету для пришвидшення перевезення гуманітарної допомоги. Після цього водій отримає сертифікат про перевезення гуманітарної допомоги. Це документ дає можливість проїжджати без черг», — додав Данііл Меньшиков.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini