Заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач, Медіацентр Україна
Заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач, Медіацентр Україна
15 Вересня, 2022, 15:29

Щоб було тепло взимку: у Львові для переселенців облаштують нове модульне містечко розраховане на близько 1300 людей

До початку опалювального сезону для переселенців планують  облаштувати нове модульне містечко у Сихівському районі Львова.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач. За його словами, нині у місті є три модульні містечка, де зараз мешкають близько тисячі осіб, втім жити там взимку буде некомфортно. 

«Ті містечка, які сьогодні є, вони так само мають опалення, тобто люди, які там проживають зараз можуть собі включати електричні конвектори і може бути тепло. Причина  полягає в тому, що там є окремі блоки, де є житлові кімнати, окремі блоки, де є їдальня, душові і  санвузли. І розумієте, зимою, не є комфортно виходити через мороз і йти скажімо в душ. Тому власне було прийнято таке  рішення, щоб ті всі опції і послуги:  і проживання, і харчування, і санвузли були об’єднані в одному будиночку. Це будуть такі двоповерхові, модульні будиночки, де буде спільний коридор, що автоматично буде робити їх більш теплими  і комфортними для людей», — зазначив Любомир Зубач.

У новому модульному містечку зможуть проживати близько 1300 людей. Створювати його допомагає уряд Польщі. 


«З боку міста наш внесок полягатиме в тому, що ми організуємо підготовку земельної ділянки, якісний благоустрій, як і минулого разу, для того, щоб це був гарний простір і біля тих житлових  приміщень, де будуть люди перебувати. В цифрах поки що не буду говорити, тому що ще підрахунки такі тривають, але, звичайно, хочемо весь цей процес закінчити до початку опалювального сезону, такий наш план, але це прив’язано до початку поставок контейнерів від польського уряду», — пояснив Любомир Зубач.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini