16 Червня, 2023, 14:22

Шантажують ненаданням медичної допомоги, невиплатою зарплат та мобілізацією, – Артем Лисогор про примусову паспортизацію на Луганщині

В окупантів не вистачає сміливості здійснювати примусову паспортизацію населення ближче до лінії фронту. Однак, на віддалених територіях примусова паспортизація здійснюється. Зокрема окупанти проводять її, використовуючи шантаж населення.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації.

«Процес вони проводять повним ходом, постворювали і мобільні групи для того, щоб виїжджати, але – не вистачає сміливості виїжджати ближче до лінії фронту. І це добре, це – показник роботи наших хлопців», – зазначив він.

Артем Лисогор зауважив, що на віддалених від лінії фронту територіях Луганщини, окупанти проводять примусову паспортизацію, вдаючись до різного роду шантажу. Так, за словами Артема Лисогора, випускників 11-х класів, не допускали до складання іспитів без російських паспортів.

«Працюють по повній програмі: і шантажуючи людей, і примушуючи брати російське громадянство, цей папірець російський. Будь-якими заходами: і невиплатами заробітної плати, і погрозами ненадання медичної допомоги рідні, і мобілізацією чоловіків. І в тому числі не допускалися діти до складання іспитів після закінчення 11 класів без отримання російського паспорта», – зазначив він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini