Микита Потураєв, народний депутат України у Медіацентрі Україна, 8 липня
8 Липня, 2022, 13:52

Серед людей, які будуть боротися за посаду прем’єра Великої Британії, немає байдужих до України — нардеп Потураєв

Хто б не став прем’єр-міністром Великої Британії після відставки Бориса Джонсона, ця людина продовжить підтримувати Україну. Про це за підсумками візиту до Лондона заявив народний депутат та керівник Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї ОБСЄ Микита Потураєв  під час брифінгу у Медіацентрі Україна. За його словами, учора був присутній на Даунінг стріт, коли Борис Джонсон вийшов із повідомленням про власну відставку. 

«Я порадив би не концентруватися на прізвищах кандидатів, адже їх від 7 до 9. Серед всіх, хто буде до осені боротися за можливість зайняти прем’єрське крісло, немає жодної людини, яка була б байдужою до України. Не симпатизувала би нам і не була би готова продовжувати жорстку антиросійську політику», — запевнив Потураєв.

За словами народного депутата, учора у Лондоні українська делегація мала зустріч у британському парламенті із представниками різних політичних партій. А також із членами Палати лордів.

«Ми отримали запевнення, що мультипартійна підтримка України не зникне. Британія готова цю підтримку підсилювати у всіх вимірах: мілітарному,  фінансовому та санкційному», — розповів народний депутат України.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон іде з двох посад: глави уряду та глави Консервативної партії. Щоправда, очолювати уряд Джонсон буде ще до жовтня, доки не оберуть нового Прем’єра Великої Британії.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini