Фото з відкритих джерел
28 Лютого, 2023, 17:05

Санкції працюють добре, але ми ніколи не будемо задоволені їхнім рівнем, тому маємо переконувати світ у необхідності їх підсилення — Юрчишин

Санкції проти росії працюють дуже добре і є чи не єдиним мирним механізмом зупинки війни. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив народний депутат Ярослав Юрчишин.

«Через те, що санкції працюють дуже добре, російська пропаганда розповідає про те, що санкції не працюють. Нам треба випереджати західний світ, бо коли ми вимагаємо нові і нові санкції, кожного разу виникає питання: „А ви що?“ У нас є унікальний підхід до санкцій. Завдяки прийнятим законам у травні минулого року, ми можемо через включення в санкційні списки забирати майно рашистів і людей навіть з українським громадянством, які підтримують терористичну діяльність росії, і направляти ці активи оперативно на потреби Збройних Сил. Ми ніколи не будемо задоволені тим рівнем санкцій, які є, але ми максимально маємо переконувати весь світ, не лише західний, у тому, що санкції потрібно посилювати», — зазначив нардеп.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini