Юрій Бучко, заступник голови Львівської обласної військової адміністрації у Медіацентрі Україна, 5 липня
5 Липня, 2022, 13:45

Розвантажують кордон: у пункті пропуску «Краківець – Корчова» збільшили пропускну здатність на 40% — заступник голови ЛОВА

Розширення пункту пропуску «Краківець – Корчова» на кордоні з Польщею збільшило пропускну здатність на 40%. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко.

«Два тижні тому, спільно з митною службою, нам  вдалося розширити пункт пропуску «Краківець». Легкові транспортні засоби відвели у праву сторону, де автобан А4 і відповідно, весь вантажний транспорт зараз їде по ліву сторону, без легкового. Що це нам дало? Це збільшило пропускну здатність нам на 40%», — розповів Юрій Бучко.

За його словами, на цьому ж пункту пропуску нині будують новий термінал для автобусів. А ще служба автомобільних доріг створює тимчасовий майданчик відстою.

«Окремий майданчик, думаю, на машин 300-400, щоб не було скупчень на дорозі. Бо це все створює нам дискомфорт — дві смуги і одна постійно зайнята вантажними транспортними засобами. Тобто буде окремий пункт відстою. Така сама ситуація на «Шегині» і на «Раві-Руській». Там ми плануємо добудувати, і вже ведуться роботи, третю смугу»,  — зазначив Юрій Бучко.

Також влада нині працює на розбудовою інфраструктури у бік прикордонного селища міського типу Нижанковичі, де мають створити пункт пропуску.

«Там ведуться будівельні роботи на майданчику з польської сторони щодо пункту пропуску. Поляки декларують його відкриття до 2024 року. Відповідно за нами, будівництво дороги. Дорога активно будується, вона будується за польські кошти компанією «Дрогбуд». Зараз ведуться роботи на штучних спорудах, власне по самій дорозі від Самбора до Добромиля практично дорога вже відремонтована, ще залишається відрізок до Нижанкович і відповідно є в планах відкрити там тимчасовий пункт пропуску, по аналогії, можливо, як у Краківці», — сказав Юрій Бучко.

Також, щоби розвантажити кордон, у планах ЛОВА відновити залізничну колію від польського Перемишля до українського міста Хирів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini