29 Червня, 2022, 17:33

РОЗКЛАД ЗАХОДІВ МЕДІАЦЕНТРУ УКРАЇНА – УКРІНФОРМ (КИЇВ, ВУЛИЦЯ Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 8/16) НА 30 червня

12:30 – Оснат Лубрані, гуманітарна координаторка ООН в Україні, Естебан Сакко, очільник Управління ООН з координації гуманітарних справ (УКГС ООН) в Україні, Кейт Ньютон, заступниця Координатора з надзвичайних ситуацій, Всесвітня продовольча програма (WFP Україна), Матільда Богнер, Голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, Мурат Шахін, представник ЮНІСЕФ в Україні, П’єр Вотьє, голова офісу ФАО в Україні.

Ключові теми: Актуальна інформація про погіршення гуманітарної ситуації в Україні після чотирьох місяців війни та огляд зусиль, які вживають гуманітарні організації для підтримки людей, котрі страждають від бойових дій.

13:30 – Ольга Герасим’юк, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Олександр Бурмагін, член Нацради (персональна участь).

Актуальна тема: Інтеграція в європейський медіапростір. Дорожня карта України

14:30 – Олексій Громов, заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Надточий, начальник оперативного управління Головного управління НГУ, Олександр Мотузяник, речник Міністерства оборони України.

Ключова тема: Оперативна ситуація на фронті російсько-української війни.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini