29 Червня, 2023, 18:00

РОЗКЛАД ЗАХОДІВ МЕДІАЦЕНТР УКРАЇНА — ОДЕСА (СТАДІОН «ЧОРНОМОРЕЦЬ», ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВХІД, ВУЛ. МАРАЗЛІЇВСЬКА, 1/20)  НА 30 ЧЕРВНЯ

13:00 – Таміла Ташева, постійна представниця Президента України в Автономній Республіці Крим (персональна участь);

Борис Кормич, завідуючий кафедрою морського та митного права Національного університету «Одеська юридична академія», головний редактор журналу Lex Portus (персональна участь);

Ганна Шелест, директорка безпекових програм Ради зовнішньої політики “Українська призма”, кандидат політичних наук (персональна участь);

Актуальні питання:

  • Майбутня реінтеграція Криму. Погляд з Одеси щодо пріоритетів і ризиків

Додаткова інформація: Повномасштабне вторгнення рф в Україну та звільнення низки населених пунктів Збройними силами України змусило уряд та суспільство активніше дискутувати та працювати із бачення реінтеграції окупованого з 2014 року Кримського півострова.

Так, протягом попереднього року Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим із залученням 36 експертів напрацювало Стратегію перших кроків держави після звільнення Кримського півострова (із загальними підходами стратегії можна ознайомитися на сайті Представництва), а також Стратегію економічного відновлення Криму (спільно з (на той час) Міністерством інфраструктури України, Київською школою економіки, Центром оборонних стратегій).

Перебування в Одесі Постійної Представниці Президента України в Автономній Республіці Крим Таміли Ташевої – дає можливість поговорити про регіональний аспект підходів держави до стратегії реінтеграції Криму.

Що є важливим в контексті реінтеграції Криму з точки зору Одеси та Одещини – як південної області, а також як частини Чорноморського регіону? Що варто враховувати, які є можливості та ризики?

Під час заходу Таміла Ташева розповість про напрацьовані підходи, а експертна спільнота долучиться для обговорення регіональних особливостей, можливостей та ризиків. 

Щоб підписатися на щоденний моніторинг новин півдня України, пройдіть за посиланням.

З 10.00 до 18.00 Медіацентр Україна — Одеса працює в режимі коворкінгу. Маємо  швидкий wi-fi та зручне приміщення. 

За можливості, просимо попереджати адміністратора Медіацентру про візит телефоном чи у мессенджерах.

Задля безоплатного користування парковкою на території стадіону просимо також повідомляти напередодні приїзду. 

Для  довідок: +38 050 089 58 30

Email: [email protected] 

Шукайте нас тут:

Website: https://mediacenter.org.ua

Telegram: https://t.me/mcu_odesa 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter

YouTube: https://www.youtube.com/@UkraineMediaCenterOdesa

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini