Фото Медіацентр Україна – Одеса: Хенрі Ванханен, військовий експерт, науковий співробітник Фінського інституту міжнародних відносин у Гельсінкі
11 Липня, 2023, 15:27

Росії знадобиться п’ять років, щоб поновити свою військову присутність на кордоні з Фінляндією – фінський військовий експерт

Кількість російських солдатів на цій ділянці російського кордону зараз зменшилася. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Хенрі Ванханен, військовий експерт, науковий співробітник Фінського інституту міжнародних відносин у Гельсінкі.

Він зазначив, що розширення НАТО на північ це “стратегічна поразка путіна”. Він не очікував, Фінляндія наважиться вступити в північноатлантичний альянс, вважає експерт, а зараз Фінляндія “готується до найгіршого”.

“Проте кількість російських військ на кордоні зараз зменшилася. Ми бачимо, що їх військові бази спустошені. Кремль відправив солдатів в Україну, де вони загинули. Але росіяни будуть перегрупуватися. Ми очікуємо посилення військової присутності. Втім все буде залежати від бойових дій в Україні. Росіянам знадобиться 5 років, щоб поновити свою присутність на своєму північному кордоні”, – зазначив фахівець.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini