Олексій Громов, Медіацентр Україна - Укрінформ, 30 червня
30 Червня, 2022, 16:03

росіяни залишили Зміїний, не витримавши натиску ЗСУ – Генштаб

У Генеральному штабі ЗСУ підтвердили інформацію про те, що російські окупанти залишили острів Зміїний. В Генштабі переконують, що ворог не витримав ударів з боку захисників України. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Олексій Громов, заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ. 

«Не витримавши вогню нашої артилерії, ударів ракетних військ і авіації російські окупанти залишили острів Зміїний. Однак, окупант не полишає спроб захопити Донецьку та Луганську області, намагається утримувати захоплені райони Херсонської та Запорізької областей, намагається створити умови для наступу в Харківській та Миколаївській областях», – розповів бригадний генерал. 

Наразі на Волинському, Житомирському, Київському напрямках обстановка залишалась контрольованою, ознак наступу противника не виявлено. Діяльність ворога характеризується проведенням розвідки та демонстративними діями. 

На Чернігівському, Конотопському та Сумському напрямках активність противника характеризувалась нанесенням авіа ударами, мінометними обстрілами та авіаційною розвідкою з порушенням повітряного простору нашої країни. 

«росія не полишає спроби встановити повний контроль в районі Лисичанська. Протягом останніх днів йдуть запеклі бої в районі Лисичанського нафтопереробного заводу. Наші воїни стійко тримає оборону, але противник, незважаючи на великі втрати в особовому складі та техніці, намагається оволодіти даним районом», – сказав Олексій Громов. 

На Бахмутському напрямку росіяни мають перевагу в артилерії, тому їм вдалося потіснити ЗСУ та встановити контроль над Комишувахою, Гірським та Золотим. На цьому напрямку також тривають запеклі бої.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini