Вадим Денисенко, виконавчий директор Українського інституту майбутнього, Медіацентр Україна-Укрінформ
Вадим Денисенко, виконавчий директор Українського інституту майбутнього, Медіацентр Україна-Укрінформ
22 Листопада, 2022, 15:56

росіяни вірять у міф, що у влади є план Б, який передбачав мобілізацію та здачу Херсона – директор Українського інституту майбутнього

Більшість росіян наразі вірить у те, що мобілізація у рф та здача Херсона є частиною певного “плану Б”, який нібито є у російської влади. Таку думку висловив на брифінгу в Медіацентрі «Україна» директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко. 

“Росіяни змирилися з мобілізацією та дали собі відповідь на питання, навіщо вона була потрібна. Вони сказали самі собі, що мобілізація потрібна їм, щоби швидше закінчити війну. Те ж саме вони сказали собі й після Херсона. Вони почали говорити самим собі, що влада має план Б, який передбачає мобілізацію та, у тому числі, передбачав здачу Херсона, тому що вони “спасли своих ребят”. Думаю, до них дійде, що ніякого плану Б немає, але дійде через кілька місяців”, – пояснив Денисенко. 

Директор Українського інституту майбутнього вважає, що зараз росіяни намагаються придумувати собі міф про те, що у влади рф є можливість і далі наступати, що все буде нормально. При цьому велика кількість з них розуміє, що все рухається не так, як обіцяла влада.

“Це така собі політична шизофренія, коли у тебе одночасно в голові знаходиться дві прямо протилежних думки і ти з ними уживаєшся. Зараз абсолютна більшість росіян уживається з думкою про те, що і мобілізація, і Херсон – це план Б, який дасть можливість найбільшим часом показати “кузькіну мать” на інших фронтах. Потрібен час, щоби вони зрозуміли, що такого плану немає”, – зазначив Денисенко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini