7 Червня, 2022, 14:56

росіяни посилили обстріли Миколаєва, влада радить людям не повертатися поки додому

Минула доба пройшла під обстрілами, як і останні два тижні. Був обстріл міста Баштанка – по стадіону, райраді та амбулаторії, без світла залишилося три населені пункти.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна  – Укрінформ повідомив Віталій Кім – голова Миколаївської обласної військової адміністрації.

«Мер радив мешканцям двох районів міста покинути ці райони, але це не прогнозована історія. Я б радив не повертатися на Миколаївщину тиждень або два – зараз небезпечніше, ніж було тиждень тому. Але ми бачимо, що люди продовжують повертатися, попри всі заклики», – наголосив він.  

Наразі по області 3700 об’єктів, які пошкоджені або знищені. Цифра зростає щодня. Позавчора зруйновано найбільші склади зерносховища.

«За весь період війни ми втратили понад 300 людей, за минулу добу загинуло дві людини», – розповів Віталій Кім.

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації підкреслив, що наразі вирішується питання з питною водою, у кранах є лише технічна вода: «Всю питну воду ми привозимо. Люди її набирають або купують».

Віталій Кім зазначив, що місто живе своїм життям, складним, воєнним, але живе.

«В нас працюють лікарні, магазини, аптеки, навіть ресторани. Гуманітарної кризи немає. Єдина криза – це окупанти з росії, які нас обстрілюють», – сказав він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini