8 Липня, 2022, 13:54

росіяни після атак ЗСУ на логістичні бази панікують та ховають техніку — мер Мелітополя

Російські військові у Мелітополі почали панікувати та переміщати техніку після того, як ЗСУ знищили їхній головний логістичний центр у місті. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Іван Федоров, міський голова Мелітополя. 

«У росіян паніка, вони “відпочивали” в Мелітополі. Почувались у безпеці і не бачили жодної загрози. Після ночі з суботи на неділю, після того, як зруйнували базу, яка була основним логістичним хабом на півдні Україні. Після того, як 200 рашистів було поховано в землі на цій військовій базі, а 300 поранені — відношення змінилось», — розповів міський голова. 

Разом з тим, окупанти з новою силою почали терор місцевого населення. Зокрема, почали шукати партизанів та тих, хто допомагає силам спротиву та українським  спецслужбам. 

«Місто Мелітополь був повністю заблоковане деякий час. Сусідні населені пункти також заблоковані і проходять фільтрацію. Додатково почали приїжджати нові підрозділи російської поліції та ФСБ, які зупиняють всіх, перекривають мікрорайони, перекривають шляхопроводи. Під залізничним шляхопроводом вони поставили своє ППО», — пояснив мер Мелітополя. 

Також, за словами Федорова, росіяни почали виводити свою техніку за межі Мелітополя в бік тимчасово окупованого Криму, щоб зробити її недосяжною для ЗСУ.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini