13 Жовтня, 2022, 12:00

Росіяни можуть нашвидкоруч відновити Кримський міст до нового року, якщо на це буде політична воля та достатньо ресурсів — Володимир Каськів

Відновити пошкоджену частину кримського мосту росіяни можуть до нового року, якщо на це буде політична воля керівництва країни та достатньо ресурсів. Однак, в короткі терміни можливо відновити лише рух легкового транспорту пошкодженою частиною переправи.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив Володимир Каськів, перший заступник директора з наукової роботи ДП «ДерждорНДІ». 

Водночас, на повне відновлення конструкції Кримського мосту, яке дозволить запустити вантажні перевезення — знадобиться більше часу. 


«Є технічна мета, а є політична мета… Якщо буде політична мета, показати світу, що вони швидко все відновлять, і, в результаті, конструкція буде з меншою вантажопідйомністю, і запустити лише легковий транспорт. Інша справа — зробити капітально, з конструкціями, які були до цього, які можуть пропускати і важку техніку. Тоді на це потрібно більше часу. Якщо по-швидкому і без детальних обстежень, щоб пропустити легковий рух, то можуть вони і в три місяці вкластись, і до нового року все це відновити. А якщо по-серйозному і з правильним підходом, я думаю треба більше часу», — вважає Володимир Каськів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini