6 Травня, 2022, 18:37

Росія заслуговує на повну ізоляцію і має бути визнана країною-терористом

Верховна Рада України підготувала відповідне звернення до Сенату і Палати представників Конгресу США. Про нього під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ розповіла народний депутат України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Пані Цинцадзе зазначила, що Україна спільно з країнами вільного світу вже домоглася серйозного тиску на російську федерацію. росії не місце ані в G7, ані в G20. Мета звернення — переконати Конгрес США долучити росію до переліку визнаних ним країн-терористів.

Дії росії, яка вчиняє в Україні насильницькі дії, які загрожують життю, майну, інфраструктурі, а також мають на меті залякування цивільного населення нашої держави та впливу на політику Уряду України, масових руйнувань, вбивств, викрадень, або утримування в заручниках, або депортацій, на думку народних депутатів України, повністю співпадають із визначенням країни, що спонсорує тероризм, яке дає Державний департамент США.

Ухвалення рішення про визнання росії країною-терористкою дасть нам можливості для додаткового тиску і додаткових санкцій проти російської федерації та країн, які співпрацюють з нею.

Також народний депутат додала, що у постанові-зверненні депутати ВР України також закликали Конгрес США до додаткового фінансового, санкційного тиску на російську федерацію.

«Ми будемо зараз працювати з конгресменами обох палат, щоб зареєструвати такий законопроект в Конгресі і ухвалити це рішення», — підсумувала народний депутат.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini