14 Квітня, 2024, 17:31

росія стала ревізіоністським ворогом у Чорному морі і в євроатлантичних водах –  Вікторія Старик-Самолін

росія стала ревізіоністським ворогом у Чорному морі, і в  євроатлантичних водах також. Водночас флот Китайської Народної Республіки зростає з дивовижною швидкістю в Індійсько-Тихоокеанському регіоні, однак низка країн все ще відмовляються це зрозуміти.

На цьому під час Другої Чорноморської безпекової конференції наголосила Вікторія Старик-Самолін, співзасновниця і стратегічна директорка організації “Council on Geostrategy”, співорганізаторка першої конференції “Sea Lords’ Sea Power Conference”:

“росія, безсумнівно, стала ревізіоністським ворогом у Чорному морі, і в  євроатлантичних водах також. І хоча флот Китайської Народної Республіки зростає з дивовижною швидкістю в Індійсько-Тихоокеанському регіоні, ряд країн все ще відмовляються зрозуміти це. Тому ми повинні почати з’єднувати всі ці точки, і ми повинні почати дуже чітко доносити до ширшої аудиторії, чому на додаток до цього є ще один дуже важливий елемент, і це розуміння, що геополітичне протистояння загострилося”.

Вона наголосила, що 24 лютого 2022 року росія просто підірвала основи світової безпеки. 

“І з того часу ми спостерігаємо, як ця система світової безпеки, вся ця архітектура сиплеться, адже зазнає все більшого, і більшого тиску. І нам треба цю ідею комунікувати до широкого загалу, що росія є антисистемним викликом перш за все для всіх, і таким самим викликом Китай для всієї глобальної системи безпеки”, – додала Вікторія Старик-Самолін.

#CrimeaPlatform
#ExpertNetwork
#BlackSeaSecurityConference

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini