6 Червня, 2022, 15:04

росія вкладає кошти в свої пропагандистські канали, звинувачує Україну у продовольчій кризі — Представник України при ЄС

росія накачує ресурсом свої пропагандистські канали, Україні ж потрібно протидіяти їй асиметрично: тобто шукати шляхи впливу на російське населення та впроваджувати правильний наратив в ЄС. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив Представник України при Євросоюзі Всеволод Ченцов. За його словами, важливо також вести інформаційні кампанії в країнах Африки та Азії. Адже туди також спрямована російська пропаганда. Зокрема, рф звинувачує в продовольчій кризі, яка насувається на деякі держави цих регіонів, саме Україну. 
«Вони висмикують цю ситуацію з контексту і зовсім безпідставно привязують вже запроваджені санкції  проти росії до цієї продовольчої кризи. Нам потрібно чітко та комплексно пояснювати ситуацію та причини того, що відбувається. Говорити, що причини — це дії рф. І йдеться не лише про блокаду українського зерна в наших портах, а й про обстріли сховищ. Росія — це держава терорист, яка здійснює терор не лише щодо України, але й щодо інших країн», — розповів Всеволод Ченцов.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini