2 Червня, 2022, 14:05

росія вбила 11 медиків, поранила – 46 та повністю знищила понад 100 медичних закладів – Радуцький

Михайло Радуцький, голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування заявив, що станом на сьогодні, рашистські окупаційні війська знищили понад 100 медичних закладів, 627 – пошкоджено. 27 аптек зруйновано, 396 зазнали пошкоджень.

«Загинуло 11 медичних працівників, вони були просто вбиті. 46 медиків були поранені. Таких втрат не було за такий період навіть у Другу світову війну», – сказав він.
Однак, Михайло Радуцький стверджує, що дефіциту кадрів немає.

«У зв’язку з тим, що ми маємо велику кількість внутрішньо переміщених осіб, а серед них і медичний персонал, вони продовжують свою роботу на підконтрольній території України. Тому про дефіцит кадрів говорити не доводиться. Крім того, іноземні лікарі, які на волонтерських засадах хочуть допомагати нашим громадянам», – сказав народний депутат.

За його словами, в Україні вдалося також стабілізувати ситуацію з поставками та виробництвом ліків.

«Наразі ми більш менш стабілізували ситуацію з поставками медичних препаратів. Звісно, ворог продовжує нищити логістичні шляхи та місця виготовлення та зберігання медичних препаратів. Однак, за рахунок допомоги міжнародних партнерів, а також за рахунок того, що ми відновлюємо роботу наших фабрик, покриваємо потреби у медичних препаратів. Звісно, інколи не вистачає ліків, але ми отримуємо допомогу від наших міжнародних партнерів», – пояснив народний депутат.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini