Вадим Скібіцький, представник Головного управління розвідки МОУ, Медіацентр Україна - Укрінформ, 21 липня
21 Липня, 2022, 15:09

росія проводить приховану мобілізацію трьома шляхами – ГУР

Втрати росіян на війні значні, але поки що не критичні для противника. Адже у них великий мобілізаційний ресурс.  Але проблеми у військах окупанта лишаються. Насамперед – це комплектування бойових підрозділів, брак дефіцитних спеціальностей – механіки-водії, навідники гармат –спеціальності, які потребують спецпідготовки. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Вадим Скібіцький, представник Головного управління розвідки МОУ.

Також в ГУР повідомляють, що в пунктах постійної дислокації противника не вистачає особового складу, який би сформував батальйон чи батальйоно- тактичну групу. Тепер їх формують з різних частин. 

«Мобілізація в росії проходить приховано. Зараз задіюють Бойовий армійський резерв країни  – російською БАРС, за рахунок якого комплектуються стрілецькі батальйони. Маємо чіткі свідчення цього. Там немає медкомісій чи інших процедур, ти просто підписуєш контракт у військоматі і їдеш на фронт», – сказав Вадим Скібіцький.

Другий спосіб мобілізації у росії – формування добровольчих батальйонів за національною ознакою. Кремль віддав вказівку на створення таких батальйонів у всіх федеральних утворення. Чисельність одного батальйону – 500-600 осіб, які будуть воювати в Україні. 

«Також в росії широко розповсюджено найманство. Це вихідці країн з Близького Сходу переважно, що також суперечить міжнародним конвенціям. Наразі росія не оголошує мобілізацію, бо для цього треба оголосити війну. Для кремля – це оголосити поразку та невиконання раніше озвучених планів», – наголосив представник ГУР.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini