Юрій Ігнат, речник Командування Повітряних Сил ЗСУ полковник
Юрій Ігнат, Медіацентр Україна-Укрінформ, 14 червня
14 Червня, 2022, 14:39

росія почала економити високоточні ракети, по Україні випускають радянські застарілі зразки – Повітряні Сили ЗСУ

 Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Юрій Ігнат, речник Повітряних сил ЗСУ.

«Останнім часом зберігається тенденція економії росією високоточних, дорогих ракет. І наразі противник все частіше застосовує радянські типи ракет – Х-59 та Х-22. Остання надзвичайно потужна ракета, руйнівна частина становить 900 кілограм. Вона залишає за собою великі руйнування. Але її основний недолік – вона летить не в ціль, дуже часто під ударом цивільні об’єкти», – сказав Юрій Ігнат.

За його словами, Зенітно-ракетні війська Повітряних Сил ЗСУ за час повномасштабного вторгнення збили понад 500 повітряних цілей – крилаті ракети, БПЛА, літаки та вертольоти противника.

«Противник вже близько двох місяців не залітає на територію України, яку контролюють ЗСУ. Над окупованою територією росіяни застосовують вертольоти та ударну авіацію. Вісім років війни Повітряні Сили готувалися до всіх можливих сценаріїв розвитку подій. За лічені години було прийнято рішення вивести з під удару окупанта українську авіацію. Також особовий склад та вдалося врятувати основний потенціал ПС ЗСУ від знищення, як того хотіла росія. Знищені Повітряні Сили означали повний б контроль над небом аж до західних кордонів», – наголосив речник ПС ЗСУ.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini