Олексій Громов, заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ, Медіацентр Україна - Укрінформ, 4 серпня
4 Серпня, 2022, 16:32

росія нарощує сили на Запорізькому та Херсонському напрямках та розконсервовує техніку – Генштаб

росія продовжує використовувати «сирійський» досвід – тотально знищує цивільну інфраструктуру та мирне населення шляхом завдання ракетно-авіаційних ударів. Також противник нарощує свої сили для ведення тривалих бойових дій на нашій території. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Олексій Громов, заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ

«Окупант продовжує збільшувати сили на Запорізькому та Херсонському напрямках. На Криворізький напрямок окупант перекинув три батальйонно – тактичні групи з Новопавлівського напрямку, а також ввів одну таку групу на Запорізькому напрямку», – сказав він. 

За словами бригадного генерала, поповнення сил та засобів росія здійснює через Керченський міст  та територію Криму. Також півострів використовується як плацдарм для особового складу та озброєння. Відмічається перебазування армійської авіації Східного військового округу на територію Криму. 

За повідомленнями Генштабу, росія продовжує розконсервовувати техніку з довгострокового зберігання.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini