Братчук Сергій, речник голови обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
Братчук Сергій, речник голови обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
26 Вересня, 2022, 14:06

росія атакувала Одещину дронами – камікадзе 5 разів за останні дні  – Одеська ОДА

росія вже кілька днів над Одесою застосовує дрони-камікадзе «Шахід – 136». Але ворог перейменовують їх на «Герань 2». За останні дні було 5 атак над містом. Ворог намагається економити свої крилаті ракети, бо ці дрони можна застосовувати набагато частіше, вони застосовуються не по одному і набагато дешевше. Відзначається, що під час однієї атаки ворог запускає їх відразу кілька. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Братчук Сергій , голова Громадської ради при Одеській ОДА, речник голови обласної військової адміністрації. 

«Перші атаки були на припортові зони, а ночі напади були на об’єкти військової інфраструктури: «Було два влучання, один дрон вдалося знищити, але відбулася і детонація на території цього об’єкту. Рятувальна операція завершується, на щастя, обійшлося без постраждалих», – сказав він. 

Всі дрони-камікадзе, які заходили над містом, були знищені силами ППО. 

«Коли ми говоримо про ці дрони, то їх важко знайти у повітряному просторі. Їх чути у повітряному просторі, коли вони вже над містом і у людей є декілька хвилин, щоб перейти в укриття. Бо дрон має велику вибухову силу – уламки летять на велику відстань. Вже сьогодні відпрацьовані ці питання – в Одесі можна від них сховатися навіть в арках старих будинків. Тим більше, що такі атаки відбуваються лише попарно», – наголосив Сергій Братчук. 

 Ворог намагається використовувати нові тактики, але українські фахівці працюють над тим, щоб їм протистояти.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini