Максим Козицький, голова Львівської обласної військової адміністрації та Андрій Садовий, міський голова Львова, Медіацентр Україна
Максим Козицький, голова Львівської обласної військової адміністрації та Андрій Садовий, міський голова Львова, Медіацентр Україна
11 Жовтня, 2022, 16:04

Російськими ракетами знищено електропідстанції на Львівщині, одна людина постраждала — ОВА про наслідки нової атаки рф

Внаслідок нової атаки росіян на Львівщині, три ракети влучили у електропідстанції, ще три — збили силами ППО, а одна людина — постраждала. Стан пораненого — середньої тяжкості, його ушпиталили. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив Максим Козицький, голова Львівської обласної військової адміністрації. 

Загалом, протягом дводенної атаки російських військових на Львівщину, постраждали 4 електропідстанції. 

«Уражено 4 станції. 4 станції «Укренерго», які були уражені вчора, 2 з них  — були піддані повторно ударам ракетним. Якщо відверто, то з них нічого не залишилося… Попередньо, удар був комбінований: з літаків ракетами Х-101, а також з Чорного моря, з базування на кораблях, також можливе використання «Іскандеру». Наразі триває обстеження пошкоджених об’єктів і обстеження уламків ракет», — розповів Максим Козицький. 

Також, за його інформацією, внаслідок влучання ракет 10 жовтня, 1040 населених пунктів Львівщини залишились без світла, та частково — без водопостачання. Вже на ранок 11 жовтня понад 95% області були знову підключені до електроенергії.  Однак, внаслідок нового удару, без світла знову лишились 30% Львова. Дані по області, на момент проведення брифінгу, уточнюються. 

Водночас, міський голова Львова Андрій Садовий закликав усіх, за можливості,  обладнати оселі та укриття засобами обігріву. Адже атаки росіян на енергетичну інфраструктуру України та, як наслідок, перебої з постачанням світла та тепла — можливі і надалі.  

«Маю велике прохання до львів’ян, до всіх українців, в кожному укритті, якщо це можливо, повинен бути облаштований пункт обігріву. Банально піч і дрова. Коли на вулиці буде -10—15 градусів, це врятує від того, щоб замерзнути… Будь-який сервіс і ремонт потребує часу. На це може знадобитись кілька днів», — сказав Андрій Садовий.  

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini