Дмитро Бутрій, в.о голови Херсонської обласної військової адміністрації у Медіацентрі Україна, 1 серпня
1 Серпня, 2022, 14:16

російським окупантам пора втікати з Херсонщини, адже Україна цю територію не віддасть — Дмитро Бутрій, в.о голови Херсонської ОВА

Збройні сили України протягом останніх кількох тижнів завдали низки точних ударів по складах боєприпасів, скупченню живої сили та логістичних центрах росіян на Херсонщині. Зокрема, по Антонівському та Дар’ївському мостах, а також по дамбі Гідроелектростанції у Новій Каховці.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив виконувач обов’язків голови Херсонської обласної військової адміністрації Дмитро Бутрій.

«Я думаю, що їм пора тікати. російським  окупантам пора залишити нашу Херсонщину, тому що її ніхто нікому не віддасть. Це територія України була, є і буде», — заявив виконувач обов’язків голови Херсонської обласної військової адміністрації.

За словами Дмитра Бутрія, понтонна переправа  вздовж пошкодженого Антонівського мосту, яку окупанти демонстрували на своєму телебаченні, це радше пропагандистський проект, ніж заміна для мосту.   
«За нашою інформацією, понтонна переправа вздовж Антонівського мосту є. росіяни намагаються переправляти військову техніку і навмисне ставлять туди кілька автомобілів цивільних. Але ці сюжети, як і все інше, не варті навіть плівки, на яку це знімають російські пропагандистські канали», — пояснив Дмитро Бутрій.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini