23 Травня, 2022, 13:49

російський окупант будує укріплення, Україні потрібна далекобійна артилерія – профільний Комітет ВРУ

Федір Веніславський, народний депутат, член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки наголосив на необхідності об’єктивно оцінювати спроможності армії росії, не дивлячись на те, що ЗСУ завдають відчутних втрат окупанту, його резерви ще є досить великими. Головне управління розвідки сьогодні проінформувало, що росія розконсервовує старі радянські зразки озброєння та перекидає резерви до лінії зіткнення на сході України.

Про це він сказав сьогодні, 23 травня, під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ

«Ворог намагається оточити угрупування наших сил у районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Інший напрям удару ворога – оточити район Бахмуту, Соледара.
Наші військові всіляко цьому протидіють. Також напружена ситуація на Харківщині, де ворог підвозить резерви через окуповані міста. Також поновився наступ в районі міста Слов’янськ. Тобто, росія не відмовилась від наміру забезпечити сухопутний коридор до Криму – відрізавши південно-східні регіони України», – зазначив народний депутат.

Федір Веніславський розповів, що за даними ГУР, в Запорізькій та Херсонській областях окупант мінімізував вогневе ураження наших збройних сил та намагається максимальних зусиль докласти для спорудження фортифікаційних споруд, які зроблять складнішим контр наступ та звільнення наших територій.

«В рамках міжнародних поставок, нам потрібно ще більше далекобійної артилерії, яка здатна вражати опорні пункти ворога на великій відстані, від 40 до 300 кілометрів. Наразі ведуться такі переговори», – наголосив член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini