Дмитро Плетенчук
21 Листопада, 2023, 16:28

Російський флот відвів ракетоносії на безпечну відстань, а в Криму залишив кораблі для охорони – речник ВМСУ

Ситуація в Азово-Чорноморському регіоні морі залишається стабільною, тому що в результаті дій Сил оборони України російські окупанти вимушені тримати свої кораблі-ракетоносії ближче до Новоросійська та Туапсе.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук.

“Основний бойовий склад, носії крилатих ракет відійшли з Криму до безпечних для себе берегів. Зараз основне завдання російських агресорів – це залякувати учасників зернового коридору, який діє в північно-західній частині Чорного моря. Сьогодні зранку після штормів в Чорне море вийшли мінний тральник та протичовновий корабель російських окупантів. Підкреслюю: це не ракетоносії. Вони виконують завдання з охорони ділянки Чорного моря”, – зазначив Плетенчук.

Він заявив, що завдяки діям Військо-морських сил ЗСУ морський коридор з портів Великої Одеси працює без змін: торговельні кораблі виходять і заходять в українські порти.

Речник Військово-морських сил також повідомив, що бойові дії на лівому березі Дніпра тривають.

“Морська піхота ВМС ЗСУ продовжує виконання бойових завдань на лівому березі. Вони знають, що роблять. Вони роблять це професійно. Це відбувається за підтримки військових моряків, які так само беруть участь в цій операції”, – підкреслив Дмитро Плетенчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini