8 Червня, 2022, 13:21

Російські окупанти закрили в’їзд до Херсонської області, там назріває гуманітарна криза  – Сили оборони півдня

Ситуація на лінії зіткнення на південному напрямку залишається стабільно напруженою, бо ворог продовжує бойові дії на зайнятих позиціях і на укріплених рубежах оборони. Намагаючись відбити втрачені позиції, наприклад у напрямку Миколаївки, противник б’є артилерійсько-мінометними силами та не намагається просуватися суходолом.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Наталя Гуменюк – начальник об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України.

«Проблемною лишається ситуація на окупованих територіях, там обстрілюються територіальні громади, до яких немає доступу гуманітарний вантаж  – неможливо довезти ліки, продукти і важкопоранені херсонці не отримують допомоги. Окупанти перекрили всі в’їзди-виїзди в Херсонську область, сполучення можливе лише через Крим», – наголосила вона.

На Миколаївщині цієї ночі знову були обстріли – передмістя Миколаєва, зокрема. На щастя, жертв немає, але моральний тиск шалений.«На Одещині ситуація більш-менш стабільна та контрольована. Зокрема у районі, прилеглому до Придністров’я. Сили оборони виконують поставлені завдання», – сказала начальник об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini