2 Травня, 2022, 13:49

Російські окупанти вбили щонайменше 219 українських дітей, понад  405 отримали поранення — Дар’я Герасимчук

Щонайменше 219 дітей були вбиті російськими окупантами.  Про це розповіла уповноважена Президента України з прав дітей та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук під час брифінгу в Медіацентрі Україна. Втім, кількість вбитих може бути в рази більшою, оскільки поки що невідомо скільки дітей загинули на тимчасово окупованих територіях.

Герасимчук  також зазначила, що внаслідок повномасштабного вторгнення росії понад 405 українських дітей зазнали поранень. 

Водночас, з початку повномасштабної російсько-української війни до поліції надійшло 818 звернень щодо зникнення 891 дитини. Зараз в розшуку залишаються 67 дітей. 

Дар’я Герасимчук також зазначила, що нині в Україні документують усі злочини окупантів, а міжнародних партнерів просять допомогти у  фіксації. 
«Ми закликаємо всіх наших міжнародних партнерів приїжджати в Україну і допомагати нам фіксувати всі ці злочини. Тому що лише таким чином ми притягнемо до відповідальності абсолютно кожного. Ми ідентифікуємо кожного, хто був у Бучі, Маріуполі та інших містах, де творилися страшні речі», — підсумувала Герасимчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini