Наталя Гуменюк, начальник об'єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України, Медіацентр Україна - Укрінформ, 1 серпня
1 Серпня, 2022, 14:03

російські окупанти перегруповує сили на Криворізькому напрямку, ЗСУ контролює ситуацію – сили оборони Півдня

У Херсонській області під вогневим контролем ЗСУ перебувають логістичні та транспортні артерії. Наразі вже підтверджено, що ешелон ворожої сили, який росія намагалася підтягнути для забезпечення свого війська, силами оборони України знищено. Подальша детонація та пожежа були досить результативними як для цього втручання. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Наталя Гуменюк, начальник об’єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України. 

«Продовжується практика знищення складів окупантів на цьому напрямку. На Херсонщині авіація та артилерія ЗСУ працює на відмінно. Ворог перегруповує свої сили та активізує їх на Криворізькому напрямку. Посилення обстрілів на цьому напрямку також говорить і про його психологічний тиск на цю частину нашої операційної зони та населення регіону», – розповіла вона. 

За словами Гуменюк, цієї ночі російські окупанти обстріляли частину водосховища. Обстановка на цьому напрямку складна, динамічно розвивається, але сили оборони її контролюють. Однак, зберігається практика ракетних ударів, зокрема по Миколаєву. Знову маємо ураження та руйнування інфраструктури, зокрема медичних закладів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini