Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна-Укрінформ
9 Вересня, 2022, 13:23

російські окупанти не випускають дітей із шкіл в Мелітополі, однак діти навчаються онлайн в українських закладах – Іван Федоров

Мелітополь майже 200 днів в окупації. Ситуація в місті все депресивніша. Навчальний процес розпочався як в окупованих школах, так і онлайн – в школах України. Як не намагалися росіяни змусити прийти дітей до школи, але вже відразу стало зрозуміло, що це не про навчання, а про промивання мізків.

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив  Іван Федоров, міський голова Мелітополя.

«Зранку надійшли новини, що російські військові заходять в класи з дітьми, не випускають їх зі школи. На кожній перерві школярі змушені слухати гімн росії – це точно не про навчальний процес», – розповів він.

З іншого боку можна звітувати про те, що 14 тисяч мелітопольських учнів навчаються в українських школах. Для розуміння – минулого року в мелітопольські школи пішло близько 15 тисяч дітей.

«Кожного дня, з першого вересня ми спостерігаємо тенденцію збільшення учнів у наших школах на дистанційному навчанні», – сказав міський голова Мелітополя.

Варто зазначити, що окупанти всіляко намагаються завадити навчальному процесу онлайн. Кожного дня доводиться відбивати ДДос атаки.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini