15 Березня, 2022, 14:19

Російські окупанти чинять геноцид українського народу – Д. Монастирський

Українська влада звертатиметься до міжнародної спільноти через геноцид українців, який чинять російські військові. Про це під час брифінгу у Медіацентрі “Україна” повідомив Міністр Внутрішніх Справ України Денис Монастирський.

Зокрема, українські військові та правоохоронці мають численні докази  розстрілів мирного населення, які здійснюються за прямими вказівками військового керівництва окупантів. Зокрема, і напади на мирних мешканців, що евакуюються попередньо узгодженими “зеленими” коридорами. 

Також нападники отримують прямі вказівки чинити мародества з приватних будинків та різних установ. Грабують банки та банкомати на тимчасово окупованих територіях. Нагадаємо, у Львові розпочав роботу Медіацентр “Україна”, який допомагає медіа у висвітленні війни, розв’язаній росією проти українського народу. Цей медіацентр запущений, як спільна ініціатива небайдужих представників медіаспільноти, волонтерів, активних громадян, бізнесу та української влади різних рівнів, як Офісу Президента України, так і органів місцевого самоврядування. А також – Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Медіацентр надає інформаційну підтримку журналістам, які зараз працюють у Львові та  області. Щодня тут проводять брифінги урядовців, міжнародних партнерів та активістів зі Львова та інших міст України.