Dr Rory Finnin, Associate Professor of Ukrainian Studies  at the University of Cambridge
Dr Rory Finnin, Associate Professor of Ukrainian Studies  at the University of Cambridge
12 Квітня, 2023, 16:55

Російські наративи дезінформації знаходять свою аудиторію по всьому світу – Доктор Рорі Фіннін

Світова спільнота повинна детально вивчити феномен російської пропаганди та як вона поширюється світом. Таку думку висловив Dr Rory Finnin, Associate Professor of Ukrainian Studies  at the University of Cambridge під час експертного обговорення російської дезінформації в рамках Чорноморської безпекової конференції. 

“Нам важливо накопичити академічні знання не лише про методи дезінформації, які Росія використовує в Україні, але які вона розповсюджує і по всьому світу. Ми маємо розуміти, в чому успіх їхніх наративів. Сьогодні російські наративи щодо окупованого Криму знаходять підтримку на Заході, і це призвело до недостатньої реакції на окупацію у 2014”, – зазначив він. 

За його словами, росія протягом всієї своєї історії використовувала методи пропаганди та дезінформації. Як приклад він навів історичний факт, коли Олександр Другий, російський цар, провів “очищення” Криму – землі кримських татар від татар, відправивши їх до Сибіру. 

“В цьому вся росія. Вони пам’ятають своє минуле. росія – це про минуле, вони пишаються своєю удаваною “величчю”. Наше спільне завдання показати, що майбутнє за Україною, тоді і для Криму ситуація зміниться в кращу сторону”, – підкреслив доктор Рорі Фіннін. 

#CrimeaPlatform
#BlackSeaSecurityConference

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini