17 Серпня, 2023, 16:20

Роман Вибрановський: Диджиталізація – це також боротьба з корупцією

Диджиталізація – це один зі способів вивести боротьбу з корупцією з постійного негативу в пояснення, що насправді є превентивні речі, чи речі, які мають зменшити кількість корупційних проявів.

Таке переконання під час обговорення в рамках головної дискусійної платформи країни BrainHub в Медіацентрі Україна – Укрінформ висловив медіаексперт, представник USAID SACCI Роман Вибрановський.

«І якщо в 2019 році тільки 1% повідомлень про корупцію стосувався диджиталізації нових сервісів, то зараз їх 10%. І насправді люди все більше й більше починають розуміти, що чим менше можливостей для корупції, тим краще люди будуть розуміти, що є відповідь на їхній запит», – пояснив він.

BrainHub – це головна дискусійна платформа країни, створена Media Center Ukraine – Ukrinform. Вона об’єднує експертів державного і громадського сектору. У рамках BrainHub точаться інтелектуальні дискусії навколо питань післявоєнного відновлення України. Тут народжуються кращі ідеї, які лягатимуть в основу дорожньої карти відбудови України у всіх секторах: економічному, інфраструктурному, освітньому, аграрному, безпековому, цифровому тощо. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini