Рідні полонених бійців "Азову" у Медіацентрі Україна
5 Серпня, 2022, 13:57

Родини захисників «Азовсталі» 5 серпня проведуть акцію у Львові

Родини захисників «Азовсталі» проведуть акцію у Львові. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіли рідні полонених Азовців. Акція відбудеться 5 серпня о 19.00 перед будівлею Оперного Театру.

Мета заходу — закликати світову спільноту та міжнародні організації врятувати життя полонених, повернути гарнізон Маріуполя на підконтрольну Україні територію і визнати росію країною-спонсором тероризму.

«Це буде заклик про допомогу. Ми вважаємо, що ми маємо об’єднати всі свої зусилля. Ми вважаємо, що світ має об’єднатися, щоб допомогти Україні в нашій боротьбі за державу, надати зброю, яку необхідно. І в нашій безпосередньо боротьбі родичів військових Азовсталі у поверненні наших бійців додому», — розповіла Ірина, мати полоненого військовослужбовця. 

За словами рідних Азовців, зв’язку із українськими військовополоненими немає вже кілька місяців, а росіяни порушують усі можливі вимоги до утримання полонених. 

«Можливості поспілкуватись з нашими рідними — немає. Ми не знаємо що з нашими рідними. я востаннє спілкувалась, переписувалась зі своїм сином 18 травня. Більше у мене зв’язку не було. Ми зв’язок можемо мати тільки через Міжнародний комітет червоного хреста. Росія його не допускає, тому ми не маємо зв’язку», — розповіла Ірина,  мати полоненого військовослужбовця.  

Також подібні акції, як у Львові, родини військовополонених планують провести і у різних містах Європи. 

«Ми будемо боротися до кінця, поки останні військовополонений та військовополонена не повернуться до України. Серед військовополонених там є 82 жінки медики військові, за яких теж треба дуже голосно кричати. Я дуже прошу весь світ, всіх людей, які можуть, виходити до будівель міжнародних організацій, достукатись до них!», — повідомила Оксана, дружина полоненого Азовця. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini