23 Серпня, 2023, 15:26

Родини полонених прикордонників Маріуполя організовують мирну акцію підтримки 

З початку повномасштабного вторгнення прикордонники Маріуполя героїчно боронили місто та кордони України. Маріуполь став одним із найжорстокіших та найзапекліших місць боротьби за цілісність країни. В повному оточенні воїни виборювали право на незалежність та єдність держави. Ціною свого життя до останнього стримували ворога. Вже понад рік вони знаходяться в жорстоких умовах, 16 місяців, як вони не бачили свої сім’ї. У полоні ще залишилося дуже багато прикордонників, чиї сім’ї чекають їхнього повернення на рідну землю.

Задля підтримки українських захисників, родини українських прикордонників організовують мирну акцію.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомили представники родин прикордонників Маріуполя.

Акція відбудеться о 10:00 в неділю, 27 серпня, на Майдані Незалежності в Києві.

«Ми організовуємо мирну акцію в підтримку наших оборонців, наших захисників, тих, хто обороняв нас з самого початку повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю. Вони мужньо та гідно прийняли бій. А зараз ми мужньо та гідно повинні за них боротися. За кожного батька, чоловіка, сина. За весь перший прикордонний загін, за весь маріупольський гарнізон», – повідомила під час брифінгу Анжела Звєрєва, дружина військовополоненого прикордонника. 

Вона закликала всіх небайдужих, кожного, хто пам’ятає та чекає своїх рідних додому долучитися до акції.

«Допоможіть, будь ласка, нам скоріше повернути наших хлопців додому. Вони чекають на нашу з вами допомогу» – наголосила вона дружина військовополоненого прикордонника.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini