Василь Барилюк – директор Львівського обласного центру зайнятості
Василь Барилюк – директор Львівського обласного центру зайнятості, Медіацентр Україна
23 Вересня, 2022, 14:19

Роботу шукають вчителі та бухгалтери, водночас, 75% вакансій – на робітничі спеціальності  – директор Львівського обласного центру зайнятості Барилюк

Серед вакансій, які пропонують роботодавці, приблизно 75% – робітничі спеціальності. Ця тенденція зберігається на Львівщині уже 4 рік поспіль, і навіть повномасштабне вторгнення росії на неї не надто вплинуло. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. 

«Передусім, шукають швачок, в нас це традиційно на Львівщині. Шукають водіїв  автотранспортних засобів, це теж закономірна річ, і зазвичай, це позиція була в нас серед топ-вакансій. Шукають електромонтерів, шукають кваліфікованих майстрів з інструментом, затребувані працівники будівельних спеціальностей», – розповів Василь Барилюк.

Натомість, за словами директора Львівського обласного центру зайнятості, змінилися тенденції серед шукачів роботи. 

«У нас зараз на обліку бухгалтери, вчителі –  з’явилася така категорія, раніше такого запиту не було. Слюсарі з недостатньою кваліфікацією. Серед роботодавців є попит на цю спеціальність, але шукають кваліфікованих спеціалістів», – пояснив  директор Львівського обласного центру зайнятості.

За його словами, загалом серед шукачів роботи є велика кількість представників робітничих спеціальностей, які затребувані на ринку. Але кваліфікації цих працівників часто не дозволяє їм зайняти посаду. Також, за інформацією Василя Барилюка, минулоріч більшість звернень до Центру зайнятості було від працівників державних установ.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini