Федір Веніславський, народний депутат України, член парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, Медіацентр Україна
Федір Веніславський, народний депутат України, член парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, Медіацентр Україна
20 Жовтня, 2022, 13:27

рф, імовірно, оголошуватиме воєнний стан на своїх територіях протягом наступних місяців — Федір Веніславський

Протягом наступних місяців, або можливо й швидше,  росія  буде оголошувати воєнний стан на своїх територіях. Таку думку під час брифінгу у Медіацентрі Україна висловив народний депутат України, член парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський. Додав, що запровадження путіним посиленого контролю у прикордонних з Україною  областях є підготовкою підґрунтя для оголошення там  воєнного стану. 

«Фактично у всіх регіонах Південного і Центрального розташування рф запроваджено також особливі правові режими, які передбачають особливий порядок в’їзду-виїзду, огляд транспорту, мобілізацію ресурсів для того, щоб виконувати ті завдання з війни в Україні, які  вони зараз  не можуть нормально  виконувати. І тому я переконаний, що такі дії рф, президента російського злочинного режиму мають на меті підготувати і суспільну думку і підґрунтя для оголошення напевно воєнного стану вже не на територіях тимчасово окупованих рф, а безпосередньо в цих областях, щонайменше, що межують з Україною. І мій прогноз суб’єктивний, це моя особиста точка зору, що протягом наступних місяців, можливо навіть швидше, ми побачимо, що рф буде оголошувати воєнний стан для того, щоби максимально консолідувати свої зусилля і безпосередньо на своїх територіях»,  — пояснив Веніславський.

Нагадаємо, напередодні путін оголосив про запровадження в окупованих частинах Херсонської та Запорізької областей, а також у так званих “ДНР” і “ЛНР” воєнного стану. Окрім цього, “середній рівень реагування” запроваджено в окупованому Криму та прикордонних з Україною регіонах.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini