14 Листопада, 2023, 15:17

Революція Гідності стала стартом входження України до європейської спільноти – Ростислав Карандєєв

Одним з ключових наративів відзначення 10-ї річниці Революції Гідності має бути наратив, що вона стала стартом нашого входження до європейської спільноти.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

«Минуло 10 років, Україна продемонструвала прогрес. Цей прогрес зафіксований сьогодні офіційними рішеннями європейських інституцій, буквально нещодавно надійшов звіт щодо виконання Україною рекомендацій, наданих нам у рамках євроінтеграційного процесу, і ми констатуємо, а точніше наші європейські партнери, що є той прогрес, про який ми можемо зараз говорити, яким пишатися і який використовувати далі для того, щоб повністю, повноцінно завершити всі наші приготування. Тому Революція Гідності є тією складовою, яка була поштовхом, але водночас і певним камертоном, індикатором тих змін, які відбуваються. Адже бажання увійти у Європейський Союз це не бажання держави, це – бажання суспільства, і в першу чергу тієї активної частини суспільства, яка усвідомлює, що таке європейські цінності, наскільки вони важливі для України, наскільки вони важливі для нашого подальшого розвитку», – наголосив він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini