11 Січня, 2023, 17:10

Рекомендуємо освітнім закладам Сумської області відновлювати офлайн-навчання та скоротити зимові канікули — начальник ОВА

Більшість освітніх закладів Сумщини наразі проводить навчання у змішаному режимі, але у 20-кілометровій зоні від кордону з росією діти навчаються виключно онлайн. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив начальник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

«У 20-кілометровій зоні було прийнято рішення обласною комісією про навчання лише в режимі онлайн, щоб не наражати дітей на небезпеку під час відвідування освітніх закладів. Решта області навчається у змішаній формі. Ми рекомендуємо відновлювати навчання офлайн для того, щоб діти були в колективі, щоб була більш якісна освіта. Зараз у більшості населених пунктів області зіти перебувають на зимових канікулах. Кожен орган місцевого самоврядування самостійно приймає рішення про терміни і строки, в які будуть зимові канікули. Але ми рекомендували мінімізувати канікули для того, щоб діти раніше почали відвідувати навчальні заклади, щоб не навчатися влітку, і щоб не переривався навчальний процес і ми не втрачали в якості освіти, особливо середньої освіти в школах», — зазначив Живицький.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini