Ірина Верещук, Віцепрем’єрка, Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Медіацентр Україна – Укрінформ
11 Травня, 2023, 18:07

Реалізація формування кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях вже розпочата – Ірина Верещук

Віцепрем’єрка, Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила про напрацювання постанови, щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях.

Про це вона заявила під час презентації освітніх програм для підготовки кадрового резерву із питань реінтеграції Криму, яка проходила в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Ми пішли шляхом напрацювання окремої постанови щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях. Нам потрібні десятки тисяч спеціалістів, вмотивованих, патріотичних, і потрібно дати їм зрозумілу мотиваційну лінійку. Вони мають розуміти, якщо вони поїдуть туди, що вони мають там робити, за які гроші, з якою мотивацією вони туди їдуть, що держава їм гарантує в якості безпеки перебування. Ми всі ці питання усвідомлено розуміємо та вирішуємо», – наголосила віцепрем’єрка.

Ірина Верещук також зауважила, що відповідна постанова буде невдовзі ухвалена.

«Я ще раз щиро дякую всім, хто долучився до напрацювання проєкту постанови, вона невдовзі буде прийнята. Ми зможемо потім обговорити її більш предметно, але реалізація формування кадрового резерву розпочинається вже».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini