вистава «Imperium Delendum Est»
1 Листопада, 2022, 13:22

«Реакція на перші місяці війни»: Львівський академічний театр імені Лесі Українки  провів покази вистави «Imperium Delendum Est» у французьких театрах

Львівський академічний театр імені Лесі Українки вирушив на гастролі французькими національними театрами і провів три покази вистави Imperium Delendum Est.  Ця вистава є реакцією театру на перші місяці війни. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів  головний режисер театру Лесі Українки, режисер вистави «Imperium Delendum Est» Дмитро Захоженко.

«Ця вистава — це наша перша реакція, як театру на, мабуть, цей первинний шок перших місяців повномасштабного вторгнення, коли театр не знав, як продовжувати грати вистави, як продовжувати продукувати вистави, навіщо взагалі потрібен театр. Ми спробували просто зібратись разом і почитати вірші, поспівати пісень, порозказувати власних історій і послухати чужі. Ця робота від початку задумувалась, як виїзна, ми її не планували грати в театрі на великій сцені. Ми її планували грати в шелтерах», — пояснив  Дмитро Захоженко.

Загалом, виставу вдалось показати у французьких театрах в Ліоні, в Сент-Етьєні та Валансі. За словами учасників, декотрі глядачі були шоковані і навіть  вдячні за те, що їм розповідають про події в Україні. Окрім цього, у планах організаторів показати виставу в інших європейських містах та в США.  

Подробиці про виставу можна переглянути тут. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini