Іван Федоров
Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна - Укрінформ
8 Лютого, 2023, 14:40

рашисти захопили інтернет-провайдера у Мелітополі: люди з 5 ранку стоять в чергах, щоб отримати інформацію з зовнішнього світу — міський голова

В місті Мелітополі та на інших тимчасово окупованих територіях Запорізької області продовжується тиск окупантів на цивільне населення. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Перш за все, рашисти посилюють інформаційний вакуум, який є на тимчасово окупованих територіях. Три дні тому вони захопили одного з найбільших провайдерів інтернету в тимчасово окупованому Мелітополі, який поставляв інтернет в десятки тисяч домівок та квартир. Наразі цей провайдер взагалі не працює, наші мешканці залишилися без доступу до зовнішнього світу, до об’єктивної інформації. Наші мешканці вимушені з 5 години ранку займати черги до іншого інтернет-провайдера, щоб переподключатись. Взимку о 5 ранку вони стоять, тому що хочуть володіти інформацією, яка є насправді, а не в пропаганді», — повідомив Федоров.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini