4 Вересня, 2023, 15:24

Ракетоносіїв на бойовому чергуванні немає, однак рівень небезпеки високий – Наталя Гуменюк про поточну ситуацію в Чорному морі

Зараз ракетоносіїв на бойовому чергуванні в Чорному морі немає. Малий ракетний корабель, який вчора фігурував у зведеннях і був виведений на чергування, надвечір заведено в пункт базування, і поки що він не повертався на бойові позиції.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила Начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк. 

Вона зауважила, що підготовлений ракетоносій є у пункті базування та готовий вийти за наказом. Для того, щоб розвернутися на бойові позиції йому необхідно дві-три години.

«Рівень небезпеки все одно оцінюємо як високий, оскільки є досвід, що росіяни можуть завдати ракетного удару з морського ракетоносія навіть з бухти. Хоча це небезпечно, але випадки такі були. Крім того, ворог дуже часто використовує останнім часом так звані фальшовані цілі для того, щоб спровокувати та перевірити реагування наших систем протиповітряної оборони», – зазначила Наталя Гуменюк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini