Володимир Труш, голова Тернопільської ОВА у Медіацентрі Україна, 15 червня
15 Червня, 2022, 13:16

Ракетний удар по Тернопільщині: у лікарнях досі перебувають 8 людей — начальник Тернопільської ОВА

У лікарнях досі залишаються восьмеро людей, які постраждали внаслідок ракетного  обстрілу міста Чорткова на Тернопільщині. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів  голова Тернопільської ОВА Володимир Труш.

Загалом, через ракетну атаку рф, 37 будівель не придатні для проживання. 

«Люди перебувають у родичів,  або ми надали місце для проживання у гуртожитку», — сказав  Труш.

За словами Володимира Труша, нині працює комісія органу місцевого самоврядування, яка  проводить всі роботи із визначення збитків.

«Неможливо було це зробити за один день, адже працювала слідчо-оперативна група на місці події і це зайняло час, близько доби. Документуватися всі факти, адже ми розцінюємо це як злочин проти людства, проти цивільного населення. І тому комісія десь до кінця тижня повинна вийти на цифру визначення збитків. Попередньо, близько 400 сімей звернулись за відшкодуванням збитків», —  зазначив  Володимир Труш.

Вибиті вікна та  двері у постраждалих будівлях в ОВА обіцяють замінити якнайшвидше. А от можливі терміни відбудови більш пошкоджених будівель —  ще обраховують. 

Нагадаємо,  у суботу, внаслідок ракетних обстрілів окупантами Чорткова, на Тернопільщині постраждали 23 людини. Серед них дитина 12 років.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini