Юрій Бойко, радник прем'єр-міністра України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юрій Бойко, радник прем'єр-міністра України, Медіацентр Україна-Укрінформ
20 Березня, 2023, 17:30

Радник прем’єр-міністра України: Для проходження наступної зими ми повинні розраховувати на все обладнання, яке можна відновити впродовж наступних 6-7 місяців

До стандартного блоку робіт у підготовці до зимового сезону цьогоріч додасться відновлення тієї інфраструктури, яка зазнала ушкоджень внаслідок ракетних обстрілів.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ завив Юрій Бойко, радник прем’єр-міністра України.

Він зауважив, що сьогодні підготовка до зимового періоду міститиме низку нюансів саме  пов’язаних з війною. Проте, за його словами, стандартний підхід до підготовки проходження осінньо-зимового максимуму полягає у чіткому формуванні організаційних і технічних заходів.

«З технічних заходів, які певною мірою стануть новинкою цього сезону, це безумовно намагання і будівництво тих генеруючих потужностей, які можна розгорнути оперативно. І які будуть якраз відповідати реалізації програми децентралізованої генерації», – зазначив він.

«Безумовно, що йдеться й про газотурбінні установки, які можна швидко розмістити, швидко підключити до мережі і відповідно вдихнути життя, щоб вони почали працювати та виробляти струм. Це безумовно і біогазові установки з локалізацією до місцевих видів доступного палива».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini